Bądź w kontakcie

Skontaktuj się z profesjonalistami z Magurka Sp z o.o., aby uzyskać wysokiej jakości usługi po konkurencyjnych cenach.

 

ADRES:

Magurka Sp. z o.o. 43-392 Międzyrzecze Górne 380

GODZINY OTWARCIA:

W związku z trwaniem pandemii COVID-19 nasze działy pracują w różnych godzinach. Poniżej znajdziesz szczegóły na ten temat.




    Potrzebujesz spersonalizowanej pomocy? Odkryj naszych specjalistów.

    SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH

    godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-17:00, sob: 8:00-14:00
    tel: 33 81 00 406,
    e-mail: magurka@peugeot.pl

    Dariusz Jopek – Kierownik Salonu Sprzedaży
    tel: 600 073 485
    email: djopek@magurka.com.pl

    Tomasz Wójcik – Doradca Handlowy B2B, Samochody Dostawcze
    tel: 606 459 917
    email: twojcik@magurka.com.pl

    Łukasz Wierońki – Doradca Handlowy B2B,
    tel. 692 936 784
    email: lwieronski@magurka.com.pl

    Tomasz Szramek – Doradca Handlowy
    tel: 604 177 278
    email: tszramek@magurka.com.pl

    Mariusz Capik – Doradca Handlowy
    tel: 604 177 338
    email: mcapik@magurka.com.pl

    Wojciech Oskwarek – Doradca Handlowy
    tel: 531 802 455
    email: woskwarek@magurka.com.pl

    Patryk Skrudlik – Administrator sprzedaży
    tel: 531 126 848
    email: pskrudlik@magurka.com.pl

    CZĘŚCI I AKCESORIA

    godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-17:00, sob: 8:00-14:00
    tel. 33 81 00 630, tel. 606 984 597
    e-mail: czesci.magurka@peugeot.pl

    Piotr Caputa – Kierownik działu Części
    email: pcaputa@magurka.com.pl

    Paweł Caputa –  Doradca Klienta
    email: pcaputa@magurka.com.pl

    Tymoteusz Wołoszczak – Doradca Klienta
    email: twoloszczak@magurka.com.pl

    UBEZPIECZENIA

    tel. 33 81 00 406, 606 657 708
    email: ubezpieczenia@magurka.com.pl
    Katarzyna Wierońska – Doradca Ubezpieczeniowy
    Natalia Białończyk – Doradca Ubezpieczeniowy

    SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

    godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-17:00, sob: 8:00-14:00
    tel: 33 81 00 406,
    e-mal: uzywane@magurka.com.pl

    Krzysztof Krzempek – Doradca Handlowy
    tel: 604 177 284

    Jarosław Budny – Doradca Handlowy
    tel: 793 782 000

    SERWIS

    godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-17:00, sob: 8:00-14:00
    tel. 33 81 00 405, e-mail: serwis.magurka@peugeot.pl

    Dariusz Arendarski – Kierownik Serwisu
    tel: 604 177 316
    email: darendarski@magurka.com.pl

    Edyta Osojca – Doradca Serwisowy Klienta B2B
    tel: 606 984 632
    email: eosojca@magurka.com.pl

    Marcin Malinowski – Doradca Serwisowy Klienta
    email: mmalinowski@magurka.com.pl

    LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

    godziny otwarcia: pon-pt: 8:00-16:00, sob: nieczynne
    tel. 33  819 14 50,
    e-mail: szkody@magurka.com.pl

    Paweł Wojtusiak – Kierownik Serwisu  Blacharsko Lakierniczego
    tel: 608 413 751
    email: pwojtusiak@magurka.com.pl

    Krzysztof Wojtusiak – Doradca Serwisowy Klienta
    tel: 602 783 341
    email: kwojtusiak@magurka.com.pl

     

    OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

    Dariusz Kopacz – Inspektor Ochrony Danych Osobowych
    email: iod@magurka.com.pl